2.4 C
Brno
Pondělí, 28 listopadu, 2022
HomeFinancePodnikejte rychleji, jednoduše a bez rizik, díky profesionální asistenci

Podnikejte rychleji, jednoduše a bez rizik, díky profesionální asistenci

Date:

Related stories

Nebankovní půjčka s ručením nemovitostí – kolik lze půjčit

Nebankovní poskytovatelé nabízejí celou řadu půjček. Půjčka bez ručení...

Prodej firem: Najděte lidi, kteří přirozeně navážou na vaše vize

Důvody pro prodej firem jsou pro každého různé. Často...

Může půjčka na účet pomoci zafinancovat vaši hypotéku?

Když začínáte uvažovat o koupi vlastního bytu či domu,...

Doklady v autě mohou znamenat nižší plnění

Necháváte v autě za stínítkem nebo v přihrádce zelenou kartu či...

Vyplatí se ještě investovat do ropy?

Investování do komodit může být výhodné a zajímavé. Ropa,...
spot_imgspot_img

Podnikání je v České republice značně komplikovanou záležitostí. Většinou jsou ale všechny komplikace spojeny jen s neustálým obíháním úřadů a zjišťováním, co vše se po vás vlastně pro vedení a vlastnictví společnosti chce.

Všechny tyto úkony vás budou stát spoustu energie i času. Mohou se totiž protáhnout až do řádu týdnů až měsíců. Dvojnásob v dnešní době, kdy jsou dlouhodobě víceméně všechny úřady a veřejnosprávní instituce omezeny na rychlosti zpracovávání žádostí.

Využijte možnosti Ready Made společnosti

Existují ale možnosti, jak celé tohle otravné kolečko zkrátka přeskočit, a začít podnikat mnohem rychleji. Takzvané Ready Made společnosti provozují profesionální firmy jako Zenron, které se specializují na podporu a pomoc v podnikání od založení, přes správu až po hlídání společností.

Ready Made společnost je jednoduše řečeno druh produktu. Společnost v moment, kdy ji poptáváte už víceméně dlouho, existuje pod společností, která ji prodává. S prodejem samotným pak přechází vlastnictví a práva nad společností do vašich rukou. Namísto dlouhého kolečka kolem všech potřebných úřadů, vás nakonec čeká mnohem rychlejší a příjemnější cesta.

Ochraňte se před riziky z podnikání

Víceméně snad neexistuje žádný druh podnikání, u kterého by se dalo říci, že je zcela bez rizika. Vždy je šance, že se jedním špatným krokem dostanete do finančních problémů, které mohou vyústit v doslova likvidační záležitost. Nabídnutá ochrana před blokací majetku pro podnikatele, je tak výbornou možností. Blokace majetku je totiž s obstavením účtu hned první z mnoha věcí, které se rozhodne správní orgán a exekutor udělat, pokud vznikne pohledávka.

Anonymita vlastnictví pomůže s podobnými problémy

Další možností, jak vám mohou profesionální firmy zlepšit život, je také anonymita vlastnictví. Ta se většinou organizuje přes podílové a svěřenecké fondy. Vy nad svojí společností máte stále kontrolu, ale efekt přichází v moment, kdy se dostanete vy či společnost do potíží. V tento moment totiž krizový stav jednoho subjektu nepostihne ten druhý, protože mezi nimi přímé vazby oficiálně víceméně neexistují.

Subscribe

- Never miss a story with notifications

- Gain full access to our premium content

- Browse free from up to 5 devices at once

Latest stories

spot_img